KONST / Litografier / Färglitografi 8771068
*
nr 877 1068
Färglitografi
Catherine Cazau, Komposition, 1/ 20, sign 1991, bladets mått: 52 x 47
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2014
kl 19:09:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 21:38:09
1
150 kr
23/2 18:57:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catherine cazau färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 877 1068
Färglitografi
Catherine Cazau, Komposition, 1/ 20, sign 1991, bladets mått: 52 x 47
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/2 21:38:09 | 1 | 150 kr |
| 23/2 18:57:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catherine cazau färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



